Відеокарти БУ

Сортировка:
Cортировать
В сравнении: 0
Фильтр
Немає товарів

Чому вигідно купувати відеокарти б/у?

Щоб дивитися Full HD, обробляти відеофайли або грати в комп'ютерні ігри з відмінною графікою, необхідно заздалегідь переконатися, що відеокарта впорається з цими завданнями. При цьому часто користувачі стикаються з необхідністю заміни старого пристрою на новий.

В цьому випадку вигідно використовувати б/у відеокарти. Вони є досить потужними і продуктивними при доступній ціні. Оскільки вартість нової деталі не всім по кишені, саме старі стануть вигідним рішенням. Вони в змозі впоратися навіть з відеоіграми з кращою графікою.

Основні переваги б/у відеокарти:

  • висока продуктивність за доступною ціною;
  • товар європейської якості без націнки за бренд;
  • великий асортимент бюджетних і преміум товарів.

Купити відеокарти б/у можна в нашому інтернет-магазині на вигідних умовах. У нас ви зможете знайти навіть рідкісні моделі, які вже не виробляються або відсутні у вільному доступі.

На що звернути увагу при покупці б/у відеокарти

Кожен товар має свої характеристиками і технічними можливостями. Тому вибираючи б/у відеокарти з Європи, потрібно керуватися порадами та рекомендаціями фахівців. Адже цілком можна неправильно підібрати модель, яка не буде відповідати параметрам ПК і вашим очікуванням. В результаті ви не зможете домогтися поставленої мети.

При покупці відеокарти враховуйте такі характеристики:

  • роз'єм для підключення - AGP або PCI-Express;
  • розрядність графіки - 64-512 біт;
  • обсяг вбудованої пам'яті - 2-8 Гб;
  • покоління пам'яті - GDDR3, GDDR4, GDDR5.

Для майнінгу (заробітку на криптовалюті) представлені б/у відеокарти з гарантією. Вони мають максимально можливу продуктивність, великий об'єм пам'яті і швидкий розгін з системою охолодження.

Класифікація відеокарт б/у

Основним завданням відеокарти є якісне відтворення зображень. Продуктивність залежить не тільки від технічних можливостей самої деталі, але також і від правильного взаємодії з комп'ютером або ноутбуком. Відкрите для ПК б / у не обмежуються потужністю і розмірами, оскільки системні блоки дозволяють модернізувати комп'ютер без ризику перегріву системи. Вони обладнані вентиляторами, що забезпечують оптимальні умови експлуатації пристроїв.

Відкрите можуть бути:

  1. Вбудовані - дешеві відеокарти б/у з економною витратою енергії і якісним відтворенням стандартних програм. Вони несумісні з потужними іграми, повільно обробляють графічні файли.
  2. Дискретні - знімні пристрої у вигляді мікросхеми або чіпа, що володіють високими технічними можливостями і продуктивністю. Використовуються для обробки високоякісних відеоматеріалів на ПК або ноутбуці.
  3. Гібридні - це досить потужні чіпсети, які поєднують в собі два попередні варіанти. Вони вирішують більшість задач по графіку, інтеграції відео і трансляції ігор. Навіть при високій продуктивності мають можливість запуску економного режиму.

Купити б/у відеокарту у Львові

Якщо ви хочете купити б/у відеокарти в Україні, звертайтеся до нас. У нас ви знайдете необхідну деталь за низькою ціною, яка дозволить вам займатися улюбленою справою.

Б/У відеокарти в Києві - це можливість придбати якісний товар за доступною вартості. Всі деталі проходять попередню перевірку. У цьому ви переконаєтеся особисто, коли зробите у нас замовлення.

Якщо у вас виникли питання по товару, телефонуйте нам. Наш фахівець проконсультує і допоможе швидко оформити покупку.

Відеокарти БУЦена