БУ POS термінали з Європи Львів

Сортировка:
Cортировать
В сравнении: 0
Фильтр
Немає товарів

POS термінали бу у Львові: особливості та функціональність

Багато людей до сих пір задаються питанням: що таке POS термінали? Почнемо з того, що абревіатура POS розшифровується, як Point-of-Sale або Point-of-Service і перекладається, як точка продажу (обслуговування). Таким чином, термін POS може позначати точку, де здійснюється обслуговування клієнтів, або ж магазин роздрібної торгівлі. Термінали такого типу повсюдно використовують в сучасних супермаркетах, готелях, ресторанах, в кінотеатрах, на стадіонах, а також в різних точках роздрібної торгівлі.

POS-термінали являють собою комплексні апаратні системи, призначення яких - автоматизувати роботу касира. Дані пристрої зовні схожі на моноблоки, до складу яких входять комп'ютерні системні блоки і сенсорні монітори касира. Вони використовуються в різних громадських закладах, а також володіють відмінним рівнем захисту. Пил, перепади температури, вплив вологи, жирів і інші зовнішні чинники їм абсолютно не страшні. Сенсор прекрасно переносить часті і множинні натискання, а також може бути використаний навіть в приміщенні кухні. Як ми бачимо, пристрої є неймовірно функціональними і поширеними в сфері роздрібної торгівлі.

Однак ціна новенького POS-терміналу може шокувати і навіть поставити в глухий кут. Що ж робити в такій ситуації? Дуже просто! У нашому інтернет-магазині ви можете купити POS термінал бу з Європи. Це техніка, яка перебувала в користуванні досить короткий термін і була привезена в Україну. Всі пристрої абсолютно справні і мають гарантію якості. POS термінал б / у, який ви замовляєте у нас, може мати лише незначні зовнішні пошкодження. Ніяких дефектів, що впливають на працездатність, техніка не має.

Як вибрати платіжний термінал бу у Львові?

На сьогоднішній день все термінали діляться на види за типом внутрішнього устрою:

  • комплексні; представлені у вигляді системного блоку, до якого можуть бути підключені різні периферійні пристрої (напр. сенсорний екран);
  • моноблочні; один корпус, в якому укладено весь функціонал всі необхідні деталі.

За способом роботи і функціональності ПОС термінал бу може бути:

  • мобільним; має невелику вагу, поміщений в міцний корпус, який не піддається згубному впливу зовнішніх факторів. Пристрої такого типу мають всі необхідні функції. Їх відрізняє наявність фіскального блоку, дисплея, WIFI-модуля, USB-порту і т. Д. Все ці функції здатні істотно полегшити роботу касира. Пристрої такого типу отримали широке поширення в сфері виїзної торгівлі;
  • банківським; по корпусу і виконання нагадує мобільні пристрої, проте використовується зовсім з іншою метою. Призначений для того, щоб зчитувати інформацію з магнітних карт, вводити ПІН-код і проводити різні платіжні операції. Дуже часто підключається до спеціальним програмним модулям, за рахунок яких клієнти мають можливість поповнювати баланс мобільного телефону, оплачувати послуги інтернет-провайдера і т. Д .;
  • сенсорним; дані пристрої відносяться до розряду найбільш технологічних. Вони можуть функціонувати в абсолютно будь-яких умовах, однак не є мобільними. Такі термінали працюють виключно від мережі електроживлення. Вони мають високий рівень захисту, можуть працювати цілодобово, а також роблять обслуговування клієнтів більш швидким і простим. Їх часто можна зустріти на фіксованому робочому місці касирів. Термінали витримують багаторазові натискання на екран, а також не вимагають особливих зусиль при технічному обслуговуванні. Можуть працювати в тандемі з термопринтерами, дисплеями, програмної клавіатурою та іншим обладнанням.

Наш інтернет-магазин комп'ютерів з Європи пропонує вам купити платіжний термінал б у з Європи за доступною ціною. Ми з радістю допоможемо вам у виборі пристрою і оформленні замовлення. Щоб зв'язатися з нами, зателефонуйте по одному з контактних номерів телефону або залиште заявку на зворотний дзвінок. Ваше придбання буде доставлено в будь-який куточок України в найкоротші терміни.

Як вибрати платіжний бу pos термінал?

Перед тим як купити платіжний банківський термінал рекомендуємо ознайомитися з умовами банку-еквайєра, через який будуть проходити всі фінансові операції.

Для того щоб почати користуватися еквайрингом, потрібно купити або орендувати pos термінал для пластикових карт. Важливо: віддавайте перевагу сертифікованим вітчизняним виробникам. Куплені за кордоном термінали підлягають податковому обкладенню і не завжди підключаються банками.

Тому рекомендуємо не ризикувати.

Асортимент

У нашому каталозі представлені наступні категорії моделей:

  • мобільні POS-термінали (mPOS);

  • безконтактні та контактні;

  • комплектуючі (обертові підставки).

Стаціонарні та переносні касові термінали використовуються частіше в торговому еквайрингу. Це зручна система оплати товарів і послуг у побутовій сфері: торгові центри, місця громадського харчування, місця відпочинку та розваг. Оплата здійснюється через бу POS-термінал у Львові, з'єднаний з касовим апаратом.

Мініатюрні mPOS підійдуть для торгівлі. Вони забезпечені доступом в Інтернет і спеціальним додатком. Активно використовуються службами доставки, таксі і невеликими кав'ярнями.

У каталозі інтернет-магазина skladova ви зможете придбати ідеальну для свого бізнесу модель: Різні технічні характеристики (операційна система, обсяг пам'яті, швидкість друку), дизайни, матеріали корпусу, розмір, вага, Ціна. Всі характеристики моделі вказані в картці товару. Задати питання по будь-якій моделі можна у спливаючому вікні на сайті.

Купити можна в Львові самовивозом або з доставкою в офіс.

БУ POS термінали з Європи ЛьвівЦена