Ціна
Стан
Бренд
Типи інтерфейсу
Покоління
Оперативна пам`ять
Об'єм жорсткого диску

БУ Тонкі клієнти Львів з Європи

Действующие акции:
Сортировка:
Cортировать
В сравнении: 0
Фильтр
Нет отзывов
800 грн
600 грн
Скидка 200 грн
Стан : A - відмінний стан
Типи інтерфейсу : DVI
Процесор : VIA Nano U3400 @ 800 MHz
Відеокарта : VIA VX855
Оперативна пам`ять : 1GB
Нет отзывов
1066 грн
Стан : B - мікро дефекти
Процесор : Teradici Tera 1100
Відеокарта : интегрированная
Оперативна пам`ять : 128MB
Нет отзывов
1102 грн
Стан : A - відмінний стан
Процесор : AMD Semperon 210U 1.5ghz
Відеокарта : интегрированная
Оперативна пам`ять : 2GB
Розмір : 250 x 225 x 53 мм
Вага : 1.8кг
Нет отзывов
1900 грн
1700 грн
Скидка 200 грн
Стан : A - відмінний стан
Процесор : Intel® Atom™ N280 (512K Cache, 1.66 GHz, 667 MHz FSB)
Оперативна пам`ять : 2GB
Нет отзывов
3000 грн
2499 грн
Скидка 501 грн
Стан : A - відмінний стан
Типи інтерфейсу : DisplayPort
Процесор : Intel® Celeron® J1900 (4 ядра, 2 МБ кеш-пам'яті, тактова частота до 2,42 ГГц)
Відеокарта : Intel HD Graphics Gen7 4EU
Оперативна пам`ять : 2GB
Розмір : 196x142x43 мм
Вага : 0.9 кг

Які функції виконують тонкі клієнти бу у Львові?

Тонкими клієнтами називають спеціальні комп'ютерні пристрої, які є частиною мережі, що має архітектуру серверного або термінального типу. Велика частина завдань покладається на сервер, до якого і приєднуються ТК. Нові тонкі клієнти коштують досить дорого і продаються в спеціалізованих магазинах. Якщо ви хочете заощадити на покупці без шкоди якості, рекомендуємо звернути увагу на продукцію нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо вам купити тонкі клієнти бу з Європи з доставкою по Україні.

Для роботи тонких клієнтів обов'язково необхідний сервер. Адже такі пристрої по суті є комп'ютерами з обмеженими можливостями. Їх основна функція - довантажувати нескладну ОС і підключатися до основного сервера. Вони отримали широке поширення за рахунок того, що надають можливість заощадити на «залізі» і ПО.

Наші б/у тонкі клієнти є абсолютно справними. Техніка протестована кращими фахівцями нашої компанії. Ми надаємо гарантію на товари 6 місяців, а також пост-гарантійне обслуговування. Зробивши вибір на користь покупок в інтернет-магазині Skladova, ви отримуєте техніку європейської якості за доступною ціною.

Чому варто купити тонкий клієнт бу у Львові?

Зовні тонкі клієнти практично не відрізняються від звичайних системних блоків БУ. Основна відмінність між даними пристроями полягає в тому, що клієнти тонкого типу не мають в своїй конструкції жорсткого диска. До складу такої техніки входять лише ті комплектуючі, які необхідні для запуску ОС. ТК можуть з'єднуватися з блоком живлення, мережевим кабелем, мишкою, монітором і клавіатурою. Всі інші пристрої можуть підключатися лише в тоді, коли дані про них будуть ідентифіковані і передані сервера.

Завдяки використанню тонких клієнтів, можна мінімізувати витрати на ПЗ, за рахунок відсутності необхідності в придбанні ліцензії на кожен ПК. Крім цього, також будуть знижені витрати на працівників, які займаються адміністрацією ПК. Бу тонкий клієнт, купити який пропонуємо вам ми, є працездатним і ніколи не перебував у ремонті. Замовлений вами товар буде оперативно доставлений в будь-яке місто України. Щоб здійснити покупку, зателефонуйте по одному з контактних номерів телефону, які вказані на сайті компанії.

Бу тонкий клієнт HP-простий у Львові і економічний спосіб створення офісної інфраструктури.

Це термінал, що поєднує в собі все необхідне для підключення до високопродуктивного сервера, що дозволяє використовуючи ці компактні пристрої з низьким енергоспоживанням створювати як завгодно багато робочих місць в найкоротші терміни, при цьому ви можете забути про необхідність апгрейда всього комп'ютерного парку, для підвищення продуктивності або створення нових робочих місць необхідно вдосконалити лише широко масштабований сервер.

За рахунок можливості підключення по Wi-Fi ви можете розгорнути офіс не обтяжуючи себе розгортанням Ethernet мережі.

Кращі з пропонованих на світовому ринку рішення на базі тонких клієнтів HP сприяють підвищенню керованості, безпеки і надійності, забезпечуючи реальну бізнес-віддачу від вашої віртуальної обчислювальної середовища. За допомогою недорогих інноваційних платформ компанія HP пропонує вашому бізнесу справжню цінність у вигляді повністю готових і інтегрованих рішень на базі тонких клієнтів, які відрізняються легкістю розгортання і управління.

Тонкий клієнт (thin client) являє собою гранично спрощений комп'ютер. У тонкому клієнті немає жодної рухомої деталі: немає вентиляторів, немає жорсткого диска, немає оптичного приводу. » Холодний " процесор, що не вимагає активного охолодження. Мережева карта з підтримкою завантаження по мережі, компактне ядро Linux, Windows СЕ.Net або Windows Хре. Грітися-нічому. Виходити з ладу - нічому. Користувач бачить тільки графічну оболонку. Звичну графічну оболонку Windows.

Якщо ви шукайте тонкий клієнт, то ми Вам допоможемо вибрати відповідний з тонких клієнтів HP. В наявності широкий асортимент бу тонких клієнтів зі складу в Львові.

 
БУ Тонкі клієнти Львів з ЄвропиЦена
Тонкий клієнт IGEL-M310C 800Mhz 600 грн
Тонкий клієнт Wyse D200 (P20) 1066 грн
Dell Wyse RX0L Thin Client AMD Semperon 210U 1.5ghz 2GB RAM 4GB Flash 1102 грн
Тонкий Клієнт HP t5740 1700 грн
Тонкий клієнт 10ZIG Zero Client 5848qdc Intel Celeron J1900 2Gb RAM 1.88Gb Flash 2499 грн