Macbook Air БУ

Сортировка:
Cортировать
В сравнении: 0
Фильтр
Немає товарів

Оригінальний Macbook air: унікальні можливості надтонкого девайса

Лінійка MacBook Air вперше з'явилася на ринку в 2008 році, завоювавши титул найтоншого ноутбука в світі. Незважаючи на компактні габарити, всі Macbook Apple відрізняються потужністю процесора, високою роздільною здатністю екрану, ідеальними експлуатаційними характеристиками. З кожним роком компанія покращує дизайн, збільшує обсяг пам'яті, розширює можливості в аспекті обробки відео і графіки.

Американській компанії вдалося створити інноваційну комп'ютерну техніку, що забезпечує максимальну мобільність, збереження даних, практичність і багатофункціональність. Єдиним недоліком продукції бренду є більш ніж висока ціна, доступна обмеженому числу покупців.

В Україні продукція Apple стане доступною більш широкому колу споживачів, якщо скористатися пропозицією інтернет-магазину PC, що реалізує оригінальну бу техніку з Європи. Незважаючи на те, що БУ комп'ютери та комплектуючі до них деякий час експлуатувалися, їх стан залишився ідеальним, оскільки європейські та американські користувачі відрізняються дбайливим ставленням до електронних пристроїв.

Базові критерії вибору б / у MacBook Air

Вибір на користь БУ ноутбуків та інших комп'ютерних девайсів з Європи дозволяє задовольнити потреби звичайних і професійних користувачів в якісній, надійній, продуктивній, довговічній техніці. Вона виробляється переважно для внутрішнього ринку і відповідає міжнародним стандартам, володіючи відмінними експлуатаційними і технічними параметрами.

Основними критеріями вибору б / у Macbook air є:

  • зовнішній вигляд пристрою;
  • відсутність подряпин, тріщин, слідів падіння, ударів;
  • працездатність всіх встановлених комплектуючих, зокрема, камер, мікрофонів, динаміків, роз'ємів;
  • термін безперебійної роботи батареї без підключення до мережі;
  • швидкодія системи і встановлених програм;
  • правильність віддаленого підключення;
  • можливість регулювання підсвічування клавіатури.

Всі фактичні показники повинні відповідати заявленим. Незважаючи на те, що техніка використовувалася, її особливість полягає в тому, що навіть через 3-4 роки всі встановлені параметри залишаються на початковому рівні. Тому б / у девайси з Європи навіть через кілька років такі ж функціональні і продуктивні, як в рік випуску.

Особливості та вигоди покупки бу macbook air від інтернет-магазину PC

Вся продукція, представлена в каталозі інтернет-компанії, обов'язково трестується фахівцями сервісної служби. У зв'язку з цим магазин готовий надати не тільки гарантії виробника на придбані гаджети, але і тестовий період, протягом якого можна оцінити всі переваги придбаного пристрою.

При необхідності менеджери інтернет-магазину нададуть інформацію про вподобану модель і нададуть допомогу у виборі оптимальної комплектації. Доставка замовлень здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни.

Macbook Air БУЦена