Ігрові монітори

Сортировка:
Cортировать
В сравнении: 0
Фильтр
Немає товарів

Ігрові монітори з Європи, доступні кожному

Серед всіх комплектуючих до комп'ютерної техніки монітори відносяться до найбільш довговічним, якщо порівнювати, наприклад, з процесором або відеокартою. Його заміна потрібна значно рідше, зокрема, в разі переходу на більш сучасні системні блоки, що володіють більшою продуктивністю і потужністю. В цьому випадку необхідно оновити і дисплей, інакше всі можливості нового обладнання оцінити буде неможливо.

В даний час ігрові монітори повинні володіти високою роздільною здатністю – від Full HD і вище, а також високою частотністю. Однак така техніка коштує досить дорого, тому більшість геймерів, професійних дизайнерів і програмістів вважають за краще купувати бу техніку з Європи. Такі девайси мають безліч незаперечних плюсів, серед яких особливо цінують:

  • доступну вартість;
  • надійність;
  • продуктивність;
  • довговічність.

Техніка з Європи, що була у вжитку, дозволяє купити цікаві користувачеві моделі за оптимальною вартістю. Таке обладнання завжди протестовано і готове до експлуатації. Вибір на користь девайса бу дозволить істотно заощадити без шкоди в аспекті технічних параметрів.

Особливості сучасного ігрового монітора

Навіть не надто вимогливі покупці розуміють різницю між HD і Full HD. Чим вище дозвіл екрану, тим більш реалістичною буде картинка і плавним перехід зображень. Однак при низькопродуктивної відеокарті різницю між ігровим і офісним монітором помітити буде важко.

Ігрові монітори, представлені на ринку, відрізняються:

  • дозвіл;
  • габарит;
  • частота;
  • потужність;
  • країною-виробником.

Ігрові комп'ютери зазвичай комплектують моніторами 144 Гц, що володіють відмінними параметрами для відтворення відеоряду і високою безпекою для зору.

Переваги б / у моніторів від інтернет-магазинів РС

При виборі БУ комп'ютера з Європи важливо співвідносити його характеристики з новим монітором. В даний час купити бу ноутбуки, монітори та інші девайси з Європи в Україні досить просто. Їх пропонують багато комп'ютерні магазини і сайти. Однак важливо віддавати перевагу перевіреним продавцям, щоб не стати жертвою шахраїв. Інтернет-магазин РС реалізує тільки оригінальну техніку, в тому числі десктопи, дисплеї, системні блоки і комплектуючі до них за доступною ціною.

Незалежно від бренду і року випуску, вартість ігрового монітора бу здатна приємно здивувати. При досить високих технічних параметрах, властивих європейським комп'ютерним девайсів, покупка навіть великого, високочастотного дисплея доступна широкому колу споживачів. У каталозі інтернет-магазину представлені моделі моніторів світових виробників, що відрізняються частотою кадрів в секунду, роздільною здатністю, а також габаритами. Різноманітність цінових категорій і характеристик дозволить підібрати техніку, найбільш відповідну потребам замовника і бюджету.

Ігрові моніториЦена