Монітори 144 Гц

Сортировка:
Cортировать
В сравнении: 0
Фильтр
Немає товарів

БУ Монітори 144 Гц

При виборі ігрового монітора користувачі порівнюють маркування і характеристики різних моделей. Найчастіше Монітори 144 Гц коштують трохи дорожче інших моделей, що мають аналогічні параметри. Це пояснюється рядом переваг, що впливають на якість зображення.

Такі монітори високо цінуються геймерами і професійними веб-дизайнерами. Вони володіють поліпшеними характеристиками відтворення відео і графіки, здатні відтворювати максимально реалістичну картинку. Крім цього, Монітори відомих брендів відрізняються високим рівнем безпеки. Їх використання надійно захищає користувача від високого навантаження на очі. Монітор 144 Гц володіє оптимальними настройками:

  • яскравість;
  • контрастність;
  • частота.

Тривалий час, проведений в захоплюючій комп'ютерній грі, не викличе негативних наслідків для здоров'я користувача.

При покупці ігрового дисплея важливо, щоб параметри системного блоку і монітора відповідали один одному. Високопродуктивний процесор при низькочастотному моніторі не здатний повною мірою відтворити яскраву, живу картинку і, навпаки, поєднання монітора 144 Гц і малопродуктивного системника не дозволить повною мірою оцінити всі переваги якісного, живого відео.

Не секрет, що потужні ігрові монітори Відрізняються досить високою вартістю. Але у цього завдання є просте рішення-бу техніка з Європи за зниженою вартістю.

Переваги покупки б / у моніторів від інтернет-магазину PC

Останнім часом комп'ютерна техніка з Європи, що була у вжитку, користується все більшим попитом. Для неї досить легко знайти комплектуючі. В Україні таку продукцію пропонують комп'ютерні магазини і сайти. БУ комп'ютери з Європи мають ряд безперечних плюсів, серед яких особливо цінується доступна вартість, надійність і довговічність. Однак важливо вибирати надійного продавця, щоб уникнути підробок і шахрайства.

Інтернет-магазин РС реалізує тільки оригінальні бу ноутбуки, монітори та комп'ютерні девайси європейських брендів. Вся техніка перевірена і протестована, готова до експлуатації. Менеджери інтернет-магазину готові надати професійну консультацію, при необхідності підберуть оптимальну комплектацію. Купівля б / у монітора з Європи дозволить повною мірою насолодитися чудовими можливостями високопродуктивної техніки.

Монітори 144 ГцЦена