БУ МФУ та принтери Львів з Європи

Действующие акции:
Сортировка:
Cортировать
В сравнении: 0
Фильтр
Нет отзывов
6900 грн
5699 грн
Скидка 1201 грн
Стан : A - відмінний стан
Розмір : 418x376x298 мм
Вага : 14.6 кг

Де купити принтер бу в Києві?

Персональні комп'ютери вже давно стали невід'ємною частиною нашого життя. Вони є практично в кожному будинку, а робота великих організацій і зовсім не обходиться без потужних ПК. Однак їх можливості можна вважати обмеженими, якщо не можна вивести на папір будь-які документи або зображення. Якщо ви прийняли рішення придбати пристрій для друку, рекомендуємо звернути увагу на принтер бу, так як його ціна є більш, ніж доступною. У нашому інтернет-магазині skladova.com.ua представлений широкий асортимент вживаних комп'ютерних пристроїв і супутньої техніки з Європи.

Це товари, які відрізняються високою якістю і прийнятною вартістю. Велика частина продукції каталогу не має суттєвих дефектів. Вся техніка протестована нашими фахівцями і повністю справна. Вирішивши купити бу принтер, вам не потрібно виходити з дому. Всього кілька кліків - і товар буде доставлений за вказаною вами адресою.

Сучасні принтери бу і їх види

Залежно від технології і застосування, все обладнання для друку ділиться на кілька видів. Найбільш актуальними на сьогоднішній день вважаються наступні типи пристроїв:

  • матричні; за принципом роботи вони в деякій мірі схожі з застарілими друкарськими машинками. Маленькі голочки вдаряють по стрічці з чорнилом на папері і залишають відбитки. Найчастіше пристрої такого типу використовують в організаціях, де багато друкують (напр. Банківські каси). Вони також можуть заправлятися паперовими стрічками;
  • струменеві; обладнання такого типу в свою чергу ділиться на кольорове і чорно-біле. Суть їх роботи досить проста: сопла мікроскопічних розмірів подають фарби і випорскують чорнильні точки на аркуш паперу. Чорнило моментально висихають. Кольоровий друк вимагає використання 4-х картриджів з фарбами, які змішуються і утворюють необхідну колірну палітру. Такий принтер купити бу можна для домашнього використання;
  • лазерні; коли документ виводиться в друк, машина створює образ сторінки і проектує його за допомогою лазерного променя на безперервно обертається вал. Даний барабан має світлочутливим покриттям і різними електричними властивостями. У потрібних місцях на барабан наноситься так званий тонер, а потім гарячий вал переносить відбитки на паперовий лист. Чорно-білі пристрої мають досить високу швидкість друку, а також є вельми економічними в плані використання витратних матеріалів;
  • сублімаційні; принцип роботи схожий з термодруком. Найчастіше застосовуються для роздруківки фотоматеріалів.

Не залежно від виду, принтер бу, купити який ви можете в нашому інтернет-магазині, прослужить вам справно протягом багатьох років. Наші товари мають гарантію якості і пост-гарантійне обслуговування.

Принтер б у в інтернет-магазині Skladova

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати б/у принтер будь-якої технології друку, в залежності від своїх потреб. Найбільш популярними сьогодні вважаються лазерні моделі, так як вони друкують швидко і якісно. Крім цього, вся друкуюча техніка відрізняється типом завантаження паперу. Виділяють принтери з вертикальної і горизонтальної подачею. Горизонтальна завантаження характерна для матричних моделей. Усі інші пристрої є комбінованими. Деякі б / у принтери можуть використовуватися не тільки для друку в форматі А4, але для роботи з розмірами А3 і більше. Різні принтери можуть друкувати постери або візитні картки.

Щоб замовити вибраний пристрій, заповніть онлайн-форму або зв'яжіться з менеджером інтернет-магазину Skladova. Вся контактна інформація розташована в відповідному розділі сайту. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання і допоможемо оформити замовлення. Ваше придбання буде доставлено в будь-яке місто України в найкоротші терміни. Наша техніка перевірена кваліфікованими фахівцями компанії, повністю справна і має гарантію. Ми також надаємо можливість протестувати пристрій протягом 15 днів.

БУ МФУ та принтери Львів з ЄвропиЦена
Лазерний принтер HP LaserJet Managed M506m series 1200 x 1200 dpi A4 (M506dnm, F2A66A) 5699 грн